Комерційна нерухомість у новобудовах столиці: експерти розповіли, що очікувати

Жов 14, 2018 News 0 comments

Попит на комерційну нерухомість у новобудовах Києва та Київщини буде зростати у найкоротшій перспективі через більшу можливість для швидкого повернення подібних інвестицій.

Про це повідомляють профільні медіа з посиланням на опитування учасників ринку.

«Якщо говорити в середньому по ринку, то сьогодні попит на комерційні площі зростає, і ця динаміка буде спостерігатися 2-3 роки. На ринку є розуміння, що така інвестиція окупиться значно швидше, ніж здача квартири в оренду», – каже Олександр Панфілов, начальник відділу продажів однієї з новобудов Києва.

Разом з тим експерти відмічають неоднорідність попиту та її залежність від стадії робіт, законності будівництва та розташування об’єктів.

Зокрема, найперше попит залежить, від місцеперебування новобудови та доступності комерційної нерухомості не лише для потенційних мешканців житлового комплексу (ЖК), але й інших. Там де більший потік людей (у центрі міста, біля пересадни[ вузлів транспорту) – попит вищій.

Також важливим фактором є наявність поблизу інших об’єктів комерційної нерухомості – магазинів, закладів надання послуг у сфері попиту і т.д.

Ще однією важливою складовою попиту є власне вартість такої нерухомості, бо зараз викупити чи взяти в оренду, наприклад, офісне приміщення в ЖК коштує дешевше, ніж зробити це у професійному бізнес-центрі.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), стало відомо яка комерційна нерухомість може з’явитися біля аеропорту Київ.

До цього ІРН назвав відсоток вакантних площ та ефективну ставку.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.