Комерційна нерухомість у новобудовах Києва восени: стало відомо за скільки й для чого купують

Жов 15, 2018 News 0 comments

Станом на початок осені 2018 року комерційна нерухомість продовжує бути найдорожчою у новобудовах на правому березі Києва, а напрями діяльності доволі традиційні – ритейл, сфера фінансів та послуг.

Про це повідомляють профільні медіа з посиланням на опитування учасників ринку.

«Найбільш популярними на сьогодні є приміщення від 50 до 150 кв. м. Такі площі купують або орендують під салон краси, аптеку, кафе, невеликий спеціалізований магазин та інше», – сказано у повідомленні.

При цьому, як зазначають експерти, багато комплексних новобудов намагаються одразу привернути увагу великих мережевих ритейлерів, аптек та банківських установ, аби, тим самим збільшити привабливість житла для потенційних покупців.

Вартість метра квадратного комерційної нерухомості у новопобудованих об’єктах в центрі столиці України складає в середньому $1500-3000, при тому, що ціна подібних площ на Лівому березі Києва рівняється $1200-2000 за метр квадратний.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), експерти планують, що комерційна нерухомість у новобудовах Києва та Київщини мати попит у найкоротшій перспективі через можливість більш швидкого повернення інвестицій.

До цього ІРН назвав відсоток вакантних площ та ефективну ставку.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.