Інвестиції в комерційну нерухомість світу за 9 місяців зросли на 2%. Европа – лідер

Лис 03, 2017 News 0 comments

Обсяг інвестиційних угод на глобальному ринку комерційної нерухомості за дев’ять місяців 2017 року досяг 464 мільярдів доларів, збільшившись на 2% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Найкраща динаміка – в Европі і в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, тоді як в Північній і Південній Америці інвестиції значно скоротилися.

Про це йдеться у повідомленні компанії JLL.

За даними компанії, лідером по зростанню обсягу інвестицій став європейський регіон (EMEA), де показник за три квартали року збільшився на 14% – до 183 мільярдів доларів. В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні обсяг інвестиційних угод виріс на 5% за квартал – до 35 мільярдів доларів, за дев’ять місяців інвестиції в регіоні зросли на 12% до аналогічного періоду минулого року – до 97 мільярдів доларів.

Негативна динаміка спостерігалася тільки в регіоні Північної і Південної Америки: обсяг угод тут скоротився на 20% в третьому кварталі і на 11% за три квартали в цілому, до 62 мільярдів і 184 мільярдів доларів відповідно.

Поточна активність інвесторів на глобальному ринку нерухомості в цілому відповідає рівню минулого року. Експерти JLL зберігають річний прогноз інвестицій на рівні минулого року – близько 650 мільярдів доларів.

Related Posts

Leave a Comment!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *