Хто купує нерухомість на первинному ринку на заході України, – аналітика

Тра 30, 2019 News 0 comments

Стало відомо, хто купує нерухомість на первинному ринку на заході Україні.

Як повідомляють ЗМІ, проаналізувала портрет покупця первинної нерухомості у західному регіоні провідний спеціаліст у галузі первинної нерухомості та Product-manager напрямку новобудов Ірина Шеремета.

“Аналітик дала вичерпний аналіз ринку нерухомості, зокрема розказала про кількість запитів щодо нерухомості у західних oрегіонах. Так, найбільше нерухомістю цікавляться у Тернополі та Львові. А найменше — у Луцьку та Ужгороді”, – сказано у повідомленні.

Згідно з даними dom.ria, кількість запитів на вторинну нерухомість зростала, а на первинну — знижувалась. Але загалом попит у 2018 році та на початку 2019 року залишився на одному рівні. Новобудови вибирають частіше за критерієм ціни (понад 90%) та району забудови (понад 90%). Менше за все покупців цікавить власна служба безпеки, а важливим вони вважають інфраструктуру, типи планування, бренд та репутація забудовника.

 

Також експерт розповіла, як покупці шукають житло на первинному ринку. Найчастіше інформацію отримують на сайтах нерухомості (47,9%), 32% покупців використовують усі канали отримання інформації, менше 20% —беруть інформації з сайтів забудовників.

«Є велика аудиторія – 32%, яка використовує всі можливості для пошуку, тобто це і за допомогою ріелтора, і звертаються за консультацією до забудовника. 47% використовує сайти нерухомості, а 19% звертаються у відділ продажу. Натомість при купівлі житла на первинному ринку менше 1% звернулися до ріелтора. В цьому випадку у нас з цим показником лідирує завжди Одеса, у них висока довіра до ріелторів, якщо ж говорити про західний регіон, то цей показник один з найнижчих в Україні», – розповіла Ірина Шеремета.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.