Хороший оцінювач сьогодні – це економія на адвокатах завтра, – директор Інституту розвитку нерухомості Олександр Рубанов

Лип 12, 2019 News 0 comments

Якісна професійна оцінка нерухомості в Україні необхідна аби убезпечити власність у майбутньому.

Це у коментарі для офіційного сайту ТОВ «Інститут розвитку нерухомості» (ІРН)  підкреслив директор ІРН Олександр Рубанов.

«Якісна професійна оцінка нерухомості в Україні необхідна, оскільки сумніви в адекватності ціни, а також неякісна та необґрунтована оцінка майна може бути підставою для оскарження прав на майно в майбутньому», –  наголосив він.

При цьому він підкреслює, що оцінювач високого класу повинен володіти знаннями фінансового директора і юрисконсульта великого підприємства одночасно. Тому вартість таких робіт висока, проте виправдана.

“Сьогодні в нашій країні, де рейдерство і корупція в судах нікого не дивують, професійна оцінка дозволяє мінімізувати витрати на юристів завтра”, – підкреслює директор ІРН.

Нагадаємо, що ІРН має досвід і кваліфікованих фахівців для проведення:
– якісної оцінки майна та майнових прав за усіма напрямками оціночної діяльності, та експертної грошової оцінки земельних ділянок;
– обстеження технічного стану будівель і споруд та надання кваліфікованих рекомендацій щодо їх подальшої експлуатації;
– проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та об’єктів незавершеного будівництва;
– складання кошторисної документації на будівництво, реконструкцію та демонтаж об’єктів нерухомого майна;
– розробки та впровадження бізнес-планів, техніко-економічних обгрунтувань та інвестиційних проектів розвитку для непрацюючих чи неефективно працюючих (збиткових) підприємств державної чи приватної форми власності для подальшого ефективного використання об’єктів нерухомого майна та земельних ділянок, на яких вони розташовані.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.