Фонд гарантування протягом двох тижнів опублікує оновлений реєстр банківських активів в своєму управлінні

Бер 24, 2018 News 0 comments

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб протягом найближчих двох тижнів опублікує оновлений реєстр всіх активів банків в своєму управлінні.

Про це повідомив заступник директора департаменту консолідованої продажу активів Фонду гарантування Ілля Михайлов на прес-конференції.

«Протягом найближчих двох тижнів ми опублікуємо оновлений реєстр всіх активів з більш детальною інформацією та більш детальної ступенем занурення, що дозволить ринку ще більш ефективно брати участь в наших аукціонах і тим самим підвищувати ефективність нашої роботи», – сказав Михайлов.

За його словами, інформація в реєстрі буде актуалізуватися в міру продажу активів, а також реструктуризації чи погашення кредитів позичальниками.

Як повідомляв УНІАН, Фонд гарантування вкладів в кінці листопада 2017 представив тестову версію реєстру активів збанкрутілих банків в своєму управлінні, розробленого в рамках системи Prozorro для активізації роздрібного продажу цих активів.

За інформацією фонду, в його управлінні знаходяться активи банків на 450 млрд грн за балансовою вартістю, проте їх оцінна вартість становить всього 100 млрд грн через низьку якість активів, представлених переважно проблемними кредитами.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.