Елітна нерухомість у Києві: район, об’єкти, ціни

Лис 02, 2018 News 0 comments

У столиці України найбільш привабливим для придбання житла класу люкс залишається Печерський район, на який припадає майже половина від подібних пропозицій по місту.

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на дані одного з всеукраїнських інтернет-аукціонів.

«Об’єднує елітні об’єкти ряд спільних рис за географічною ознакою. Наприклад, у Києві 45% квартир і будинків класу люкс зосереджені в Печерському районі. Ще одна схожість – майже повна їх відсутність на Солом’янці. Актуальних об’єктів на продаж там найменше – 3%», – сказано у повідомленні.

Дані стосуються пропозицій, які були у жовтні 2018 року.

При цьому найдорожчим об’єктом, який був виставлений на продаж за цей місяць стала елітна резиденція на Лівому березі Дніпра з авторським дизайном та технологією розумного будинку. Житло також містить: камін, альтанку, сад, тенісний корт, сонячні панелі та навіть власну котельню. І це далеко не всі зручності, які пропонують в резиденції за $ 8 млн.

Наступним за ціною став заміський будинок в стилі Hi-Tech, у Святошинському районі – $ 5 950 000 (винний льох, сауна, приватні тераси).

Також, за однаковою ціною – $ 3 900 000, у жовтні продавали два елітних маєтки у Печерському районі. У одному серед принад були мармурові сходи, російська піч, спортзал, у другому – 720 кв.м., Печерські пагорби, гараж на 2 авто.

До того ж, до уваги покупців пропонувалась 5-кімнатна квартира на Банковій, Печерський – $ 2 800 000 (індивідуальний ліфт, французький дизайн, цілодобова охорона).

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), раніше у Києві ріелтери назвали ціни найдешевших квартир, які були продані впродовж серпня 2018 року.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.