Експерти розповіли, як вибори 2019 позначаться на ринку комерційної нерухомості України

Бер 08, 2019 News 0 comments

Ризики, пов’язані з виборами в Україні в березні і жовтні 2019 року, можуть негативно позначитися на ринку комерційної нерухомості країни.

Про це з посиланням на опитування експертів ринку повідомляє одне з економічних видань України.

«Як показав 2018 рік, терміни реалізації планів можуть зрушуватися, що багато в чому залежить від загальної економічної ситуації в країні», – сказано в повідомленні.

На 2019-2020 рр. в Києві та найближчому передмісті заявлено до відкриття близько десятка великих торговельно-розважальних центрів загальною площею понад 633 тис. кв. м, не рахуючи тих об’єктів, які як і раніше знаходяться в законсервованому стані.

Якщо всі заявлені об’єкти будуть відкриті у прогнозний термін, то обсяг ринку торговельної нерухомості столиці збільшиться майже на 40%.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), аналітики повідомили, яка комерційна нерухомість демонструвала зростання у 2018 році.

Також відомо, що у жовтні 2018 року найдорожчі площі комерційної нерухомості в столиці України орендували під  громадське харчування, офіси і б’юті-сегмент.

До того ж повідомлялось, що на початку осені поточного року, найдорожчою поміж новобудов, комерційна нерухомість була на правому березі Києва. Сфери діяльності для майбутніх бізнесових об’єктів під неї були доволі традиційними, як для Києва – рітейл, сфера фінансів та послуг.

До цього стали відомі ціни найдешевших квартир, які були продані у Києві впродовж серпня 2018 року.

 

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.