Експерти розповіли про ціни на нові комерційні площі у червні

Лип 20, 2018 News 0 comments

Вартість комерційних новобудов у червні перевищила ту, яка була весною.

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на забудовників.
” У січні-червні 2018 року середня вартість комерційних приміщень в залежності від площі і місця розташування об’єкта варіювалася від $ 550 до $ 1500 / м2. У той час як ще на початку весни аналогічні квадрати коштували від $ 450 до $ 1300. / м2″, – зазначено у тексті з посиланням на директора з розвитку Novbud В’ячеслава Павлова.
При цьому вартість оренди була практично без змін – ставка на такі приміщення істотно не змінилася – зняти площі під бізнес можна було за ціною від 180 до 300 грн / м2.
Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), журналісти розповіли, про базові ставки оренди одного метра офісів в Києві на рівні від 18 до 30 дол. США.
На початку року експерти передбачали, що сектори офісної нерухомості, рекреації, охорони здоров’я та освіти в Києві стануть ключовими в 2018 році, як з боку локальних, так і іноземних інвесторів.
Раніше сайт ІРН, зазначав, що  за підсумками першого кварталу 2018 орендні ставки офісів та торговельних приміщень у Києві продовжили зростання, як і у 2017 році.
При цьому, згідно з даними аналітичного огляду Інститут розвитку нерухомості, у 2017 році, ставки оренди на офісні приміщення в Києві зросли більше (+27.3% в доларах, +30.9% в гривнях), ніж на торгові приміщення (+11.2% в доларах, +14.4% в гривнях).
Директор ІРН Олександр Рубанов раніше розповідав, як нерухомість може зберегти та примножити гроші.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.