Експерт спрогнозував, чи можливі підземні паркінги у центрі Києва

Вер 06, 2018 News 0 comments

Будівництво підземних паркінгів у центрі, разом з перехоплюючими автопаркінгами вкрай актуально для Киева, однак наразі малоймовірно, бо вимагає створення спеціальних умов, які заохочують.

Так вважає експерт у сфері нерухомості Олег Приходько.

«Для Києва такі паркінги могли б принести безліч позитивних моментів, при цьому такий вид розвантаження – це більшою мірою необхідність. На жаль, центральні райони Києва не передбачають розвитку мережі автопаркінгів ані локального, ані багаторівневого типу. Для розвитку цього типу послуги місту не вистачає трьох складових: інвестиційної привабливості, власних коштів і земельних ділянок», – зазначив Приходько в інтерв’ю медіа.

Натомість київська влада зараз не має навіть концепції розвитку сфери паркування в столиці, яка мала бути презентована ще навесні 2018 року.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), плани про підземні паркінги в містах України це романтизм, вважає директор ІРН Олександр Рубанов. Попри величезну потребу у місцях для паркування, наміри профільного міністерства дозволити лише підземні паркінги в історичних і центральних частинах міст в українських реаліях буде дуже складно реалізувати, зазначав він.

До цього ІРН повідомляв, що нові державні будівельні норми дозволяють лише підземні паркінги в історичних і центральних частинах міст.

Також відомо, що у Києві вперше продавали парковки  на аукціоні.

 

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.