Директор ІРН розповів, чим загрожує безконтрольна забудова Київщини

Вер 09, 2019 News 0 comments

Масована забудова передмість Києва без створення нових дорожніх розв’язок і водопровідно-каналізаційних мереж загрожує значними витратами в майбутньому для власників житла.

Про це в інтерв’ю «Бізнес.медіа» розповів директор Інституту розвитку нерухомості (ІРН) Олександр Рубанов.

«У передмісті з’являються сучасні житлові масиви, як Харківський або Оболонь. Києво-Святошинський район за кількістю мешканців можна порівняти з Мінським масивом. Як всі ці люди будуть форсувати окружну дорогу? Хіба що по повітрю, як в Шанхаї. Наприклад, в Петровському, Білогородці багатоповерхова забудова ведеться в місцях, які не планувалися під будівництво. Вони були розраховані на певну кількість мешканців з точки зору водопостачання, каналізації. Я знаю, що там вкрай мало проектів, які вдалося під’єднати до загальної мережі», – сказав директор ІРН.

«Забудовники декларують будівництво очисних споруд, але хто їх буде обслуговувати, коли закінчиться будівництво? Якщо коштом мешканців, то це буде досить великим навантаженням», – додав він.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), Олександр Рубанов прогнозує збільшення кількості проблемних новобудов у Києві та області.

Він також назвав романтизмом плани Мінрегіонбуду про підземні паркінги в містах України, які мають закріпити у нових Державних будівельних нормах.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.