Директор он-лайн аукціону розповів, яка земля зараз продається в Україні

Вер 28, 2019 News 0 comments

Зараз в Україні, через державний он-лайн майданчик для торгів, найкраще продаються земельні ділянки з цільовим призначенням під забудову.

Про це в інтерв’ю профільним медіа розповів генеральний директор ДП СЕТАМ Віктор Вишньов.

«Найбільшу виручку нам дала земля під забудову. Вона торгується активніше, покупці завжди пропонують високу ціну», – сказав він.

При цьому він зазначив, що навіть більше було пропозицій по ріллі. Однак, у випадку з землею сільськогосподарського призначення, на яку не поширюється мораторій, на запит та ціну впливає розмір ділянки її розташування та можливість долучати до неї інші наділи. До того ж піднімає вартість можливості для зрошення.

Рілля на яку не поширюється мораторій з продажу в Україні це ділянки, що були виділені під особисте селянське господарство та під індивідуальне садівництво.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), у Адміністрації президента висловились стосовно механізму оцінки землі після зняття мораторію.

Також повідомлялось, що експерти заявляють про кратне зростання ціни на землю у разі дозволу на вільний продаж.

Окремо, сайт ІРН зазначав, що при домінуванні сільгоспугідь у структурі земель в Україні відбувається деградація ґрунтів та спустелювання

До цього сайт ІРН повідомляв, що в Україні створюють портал нормативної грошової оцінки сільгоспземель.

Мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення в Україні діє з 2001 року.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.