Директор ІРН Рубанов прогнозує збільшення кількості проблемних новобудов у Києві та області

Чер 08, 2019 News 0 comments

З активізацією попиту на новобудови у Києві та області зросла кількість об’єктів, які не можуть ввести в експлуатацію через недотримання будівельних норм і порушення при будівництві.

Про це в інтерв’ю виданню «Бізнес.медіа» розповів директор Інституту розвитку нерухомості Олександр Рубанов.

«Ця тенденція буде зберігатися. За нашими прогнозами, в Києві мінімум на третину збільшиться кількість проблемних об’єктів. Компанії, яким можна довіряти, які фінансово стійкі – їх можна перерахувати на пальцях однієї руки», – розповів він.

Як повідомляв сайт ІРН, до цього  Олександр Рубанов зазначав, що попри величезну потребу у місцях для паркування, наміри профільного міністерства дозволити лише підземні паркінги в історичних і центральних частинах міст, через внесення відповідних зміни у Державні будівельні норми (ДБН), в українських реаліях буде дуже складно реалізувати.

Натомість Мінрегіонбуд розповів коли набирають чинності нові ДБН.

Крім того, директор ІРН зазначав, що значні суперечності, які є у законі «Про освіту», не дають освітнім закладам залучати інвестиції.

Олександр Рубанов також схильний вважати піар-ходом влади так звану «Будівельну амністію», звертаючи увагу на те, що вона суттєво не вплине на ринок нерухомості.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.