Директор ІРН критично оцінює наміри Мінрегіону обмежити щільність населення при забудові

Кві 26, 2018 News 0 comments

В реаліях України плани Мінрегіону обмежити щільність населення при забудові виглядають не більше ніж передвиборча риторика.

Так прокоментував відповідну інформацію директор Інституту розвитку нерухомості Олександр Рубанов.

«Черговий політ передвиборчої думки», – пошуткував він стосовно цього.

За його словами, втілити такі наміри чиновників в життя неможливо, бо надходження до місцевих бюджетів територіальних громад, на ділянках яких будуються об’єкти нерухомості, напряму  чи  опосередковано залежать від кількості та якості квадратних метрів (в основному кількості). Тому обмеження будуть викликати прихований чи явний супротив органів місцевої влади та самих забудовників.

Як повідомлялось, Міністерство регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства України в рамках розробки нових державних будівельних норм планує обмежити щільність населення в міській забудові на 1 га до 450 чол.
Повідомлялось, що обмеження по поверховості буде залежати від кількості населення в населеному пункті: якщо населений пункт – до 50 тис. чол., то висотність будівель не повинна перевищувати три поверхи; якщо населення становить 100 тис. чол. – дев’ять поверхів і т.д.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.