Dragon Capital купує ТРЦ Victoria Gardens у Львові і бізнес-центр ECO Tower у Запоріжжі

Січ 04, 2018 News 0 comments

Інвестиційна компанія Dragon Capital купує ТРЦ Victoria Gardens у Львові і бізнес-центр ECO Tower у Запоріжжі.

Про це повідомив Антимонопольний комітет, який дозволив Dragon Capital придбати частки в ТОВ “Українська Комерційна Нерухомість” (володіє бізнес-центром класу “А” ECO Tower) і ТОВ “Фенікс-Капітал”(ТРЦ Victoria Gardens).

“Надано дозвіл компанії Dragon Capital Investments Limited (Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Українська Комерційна Нерухомість» (Запоріжжя) і ТОВ «Фенікс-Капітал»(Львів), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства”, – йдеться в повідомленні.

БЦ ECO Tower у Запоріжжі відкрили в березні 2011 року. Загальна площа будівлі становить 18,7 тис. кв. м, корисна – 10,6 тис. кв. м.

ТРЦ Victoria Gardens у Львові відкрили 28 жовтня 2016 року. Центр має загальну площу 102 тис. кв. м, орендопридатної – 54,5 тис. кв. м.

Нагадаємо, що Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній, які працюють у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

Компанія заснована 2000 році в Києві, а в останні роки активно скуповує активи. У тому числі: українську онлайнову платформу морських перевезень ShipNEXT, бізнес-центри “Прайм” і “Євразія” в Києві, ТРК “Радіо-Ера”, ТЦ “Піраміда” в Києві, частку в “Українській біржі”.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.