Чиновники розповіли, скільки населених пунктів внесли свої кордони в Держземкадастр

Жов 08, 2018 News 0 comments

Місцеві органи самоврядування не поспішають передавати інформацію, що стосується меж населених пунктів до Державного земельного кадастру (ДЗК).

Про це свідчать результати дослідження, яке стосується моніторингу земельних відносин в Україні, повідомляє Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру.

«За даними Держгеокадастру, станом на червень 2018 року в ДЗК внесена інформація про офіційно встановлені адміністративні кордони 803 населених пунктів – це 2,8% з 28670 в Україні (за даними Державної служби статистики України), включаючи міста обласного і районного значення, селища міського типу і сільські населені пункти», – сказано у повідомленні.

Серед усієї кількості населених пунктів, адміністративні кордони яких зареєстровано в ДЗК, 216 розташовані в Житомирській, 11 – у Волинській і 106 – у Львівській областях (відповідно 26,9%, 14,4% і 13,2%).

«Причиною низької реєстрації меж населених пунктів в ДЗК є неподання відповідної інформації від органів місцевого самоврядування», – зазначено в тексті дослідження.

У той же час, майже ¾ населених пунктів, 21 043 (або 73,4% від загальної кількості) вже мають певні межі, але інформацію про них не представлена в ДЗК.

Дослідження акумулювало дані шести відомств: Держгеокадастру, Мін’юсту, Державної фіскальної служби, Держкомстату, Держводагентства, Державної судової адміністрації України.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), вартість ріллі, що перебуває у державній власності, якщо її формувати з врахуванням ставки комерційної оренди наділів, складає $ 15-20 млрд.

До цього директор он-лайн аукціону розповів, яка земля зараз продається в Україні.

 

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.