БІЛЛА рекомендує Інститут розвитку нерухомості: документ

Сер 20, 2018 Analytics, News 0 comments

Інститут розвитку нерухомості отримав подяку від підприємства зі 100% іноземними інвестиціями «БІЛЛА-Україна» за ефективне та якісне виконання робіт у рамках договору по наданню послуг та супровід при продажу об’єкта нерухомості.

Лист підписали генеральний директор «БІЛЛА-Україна» О.Мандзюк, та фінансовий директор В.Меленний.

«У процесі співпраці керівництво та співробітники ТОВ «інститут розвитку нерухомості» показали себе як надійний партнер та професійна надійна команда націлена на досягнення результату», – сказано у тексті листа за їх підписом.

«Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Інститут розвитку нерухомості» як надійного партнера, який ретельно виконує взяті на себе зобов’язання», – зазначено у листі далі.

«БІЛЛА-Україна» є частиною  австрійської REWE Group, частиною якої австрійський концерн BILLA став з 1996 року. Концерн REWE Group був заснований в 1927 р. в Кельні (Німеччина) і є одним з лідерів серед підприємств продовольчого роздробу в країнах Євросоюзу. Сьогодні REWE Group представлена ​​вже в 16 європейських країнах, об’єднує 326 тис. співробітників, а оборот концерну сягає близько 51 млрд. євро.

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.