Банкіри з’ясували скільки латвійців готові інвестувати у нерухомість

Чер 30, 2018 News 0 comments

Інвестиції у нерухомість продовжують залишатися найбільш бажаними для громадян Латвії.

Про це свідчать дані соціологічних досліджень, проведених на замовлення одного з банків, який працює у країні.

«Згідно з останнім опитуванням Swedbank, 46% респондентів сказали, що воліли б інвестувати гроші в нерухомість (49% у 2015 році), 26% – в золото і 18% – в страхування життя з можливістю економії», – сказано у дослідженні.

Разом з тим, тільки 9% опитаних вкладали гроші в нерухомість в минулому році. Адже, згідно з дослідженням, 80% сімей в країні не можуть собі дозволити купити житло.  Тому найчастіше латвійці наразі вкладають свої гроші в банк (31%), приватні пенсійні фонди (28%) і страхові продукти з можливістю накопичення (15%). Інвестиції в цінні папери виявилися менш популярними, оскільки 8% респондентів вкладалися в акції, 8% – в інвестиційні фонди і 4% – в облігації.

Як повідомляв сайт Інституту розвитку нерухомості (ІРН), підприємства зі зношеним обладнанням і нерухомістю зараз мають низький попит на ринку інвестицій України.

До цього чиновник Держархбудінспекції України розповів, як убезпечити інвесторів від проблем із забудовниками.

Також повідомлялось, що значні суперечності, які є у законі “Про освіту”, не дають освітнім закладам залучати інвестиції, вважає  директор ІРН Олександр Рубанов.

Раніше IRN.com.ua розповідав, що попри велику прибутковість держоблігацій зараз, інвестиції у нерухомість в Україні, як і раніше залишаються одним найбільш привабливих і надійних фінансових інструментів.

Нагадаємо, що спеціалісти ІРН забезпечують підготовку пропозицій і інвестиційних проектів (проектів розвитку) для подальшого ефективного (дохідного) використання об’єктів та земельних ділянок на якій вони розташовані.

 

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.