Агентство по розшуку корупційних активів визначилося з представником по управлінню об’єктами нерухомості і земділянками

Жов 26, 2017 News 0 comments

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (Агентство по розшуку і менеджменту активів, АРМА) акредитувало «Українську торгову гільдію» (Ukrainian Trade Guild, UTG), як свого представника по управлінню активами в категоріях нерухомість та земельні ділянки.

Про це повідомляється на сайті UTG.

«Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів» акредитували компанію UTG, представлену ТОВ «Ю.Тi. Джі.», як свого представника з управління активами», – сказано в повідомленні.

Як уточнюється далі, АРМА призначило компанію UTG своїм представником, якому буде довірено управління активами в категоріях: торгова, офісна, багатофункціональна нерухомість і земельні ділянки.

Нагадаємо, що закон про створення АРМА був прийнятий Верховною Радою України 10 листопада 2015 року та підписаний президентом країни 9 грудня цього ж року.

Відповідно до закону, Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими в результаті корупційних та інших злочинів – спеціально уповноважений орган з виявлення, розшуку та управління подібними активами.

Основними завданнями Національного агентства, зокрема, мають бути проведення аналізу статистичних даних, результатів досліджень та іншої інформації щодо виявлення, розшуку та управління активами; здійснення заходів щодо виявлення, розшуку, оцінці активів, за зверненням слідчого, прокурора, суду (слідчого судді); ведення Єдиного державного реєстру активів, на які накладено арешт в кримінальному провадженні.

Компанія UTG створена в 2001 році. Декларується, що її фахівцями розроблено понад 800 концепцій об’єктів нерухомості і виконано консалтингових робіт в таких сегментах, як торгова нерухомість, житло і котеджі, офісні центри, складські комплекси на загальну площу 30 млн. кв.м.

Related Posts

Leave a Comment!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *